Küçük Sanayi Sitesi 3. Blok No: 2 Karabük/Merkez
+90 (370) 442 28 73

HAKKIMIZDA

Firmamız 1952 yılında rahmetle andığımız Hüseyin Cahit Gedikoğlu tarafından Karabük’te kurulmuştur. Uzun bir süre küçük bir atölyede faaliyet gösterirken Mehmet Öner Gedikoğlu atölyeyi Karabük Sanayi sitesine taşımıştır. Şirket burada faaliyet gösterirken firma bayrağını 3. kuşağa teslim etmiştir. Cenk Gedikoğlu teslim aldığı bayrağı daha ileriye götürmek adına faaliyet alanını iki katına çıkarmış ve yeni yatırımlarla dökümhane kapasitesini 4 katına çıkarmış, dökülebilir ürün yelpazesini genişletmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren Karabük’te başta Demir-Çelik olmak üzere, çimento ve madencilik sektörünün ihtiyaç duyduğu yedek parça ve sarf malzemelerinin dökümü ie belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda park ve bahçeler için çözüm üretmiştir.

Şirketimiz geçmişten gelen bilgi, beceri ve tecrübeyi geleceğe taşıyarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek istemektedir.

 

NN

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üst seviyede işçi güvenliği şartı ile periyodik eğitim ve geliştirme çalışmaları ile çalışanlarımızın üretime azami katkı ve katılımını sağlamak. İmalat kalitesinde dünya standartlarında vazgeçilmez bir marka prensibi ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve muhafaza etmek.

VİZYONUMUZ

Gedikoğlu Döküm ismini sektörel anlamda ulusal ve uluslararası bir marka haline getirebilmek, ayrıca kalitede istikrarı bir güvence şekline dönüştürerek marka değeri oluşturmak. Sağladığı imajla sektörde ilk akla gelen isim olmak.

MİSYONUMUZ

Mühendislik hizmetimiz, üretim kalitemiz, zamanında iş teslimatı ve müşteri memnuniyetimizle hedeflenen programları yakalamak ve markamızın ekonomik değerini artırmak.